Кольорово-дистанційні будні учнів 4-А класу

Дистанційне навчання може бути веселим та кольоровим. У цьому переконалися учні 4-А класу (класний керівник Шмат Ю.В.), які впродовж цілого тижня кожен день присвячували певному кольору: понеділок – червоний, вівторок – жовтий, середа – зелений, четвер – блакитний та п’ятниця – бузковий.

Всесвітній день здоров’я

Протягом тижня 5-9 квітня 2021 року практичний психолог НВК Жур Тетяна Володимирівна проводила он-лайн бесіди, присвячені Всесвітньому дню здоров’я, у яких взяли участь учні 3-4-х та 9-А класів. Діти уважно слухали, активно відповідали на запитання, робили зарядку для очей, підіймали настрій собі та іншим своїми чудовими посмішками, ще й встигали намалювати власні «Квітки здоров’я». Детальніше

Важлива інформація!

Весняні канікули для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти розпочинаються з 18 березня 2021 року; для учнів 1-4 класів – з 22 березня.

Протокол №19 від 17.03.2021 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»