До уваги учнів та батьків!

З 25 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року у закладах освіти столиці триватимуть зимові канікули. Це час новорічно-різдвяних свят, чудових можливостей для школярів зайнятись улюбленою справою, провести його весело та змістовно, поринути у казку.

Для того, щоб усі знайшли для себе заняття до душі, Департамент освіти і науки розробив Google-календар подій з сотнею digital-івентів.

Читати далі

Всесвітній День вишиванки

День вишиванки – відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.Дмитро Павличко "СОРОЧКА-ОБЕРІГ"З Днем вишиванки вітають друзів учні #НВК39 Пастушенко Уляна,8-бСвітенко Максим, 7-аФіялковська Діана, 2-вАлдохін Демід, 2-бКозій Тарас, 4-вЛиховид Анастасія, 5-в#Моя_вишиванка #все_буде_добре #дистанційне_навчання #карантин

Опубліковано Инессою Братусиною Середа, 20 травня 2020 р.