Проект «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно!»: Герої не вмирають!

В рамках проекту «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно!», учні спеціалізованої Школа 147 та комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району відвідали патріотичний захід, який відбувся в школі № 147.

Під час заходу було відтворено календар подій від початку Революції Гідності до боротьби наших воїнів за суверенітет країни сьогодні, лунали вірші, співалися патріотичні пісні. Учні ознайомилися з шкільними роками та життєвим шляхом випускника школи Олександра Підлубного, який загинув під час виконання бойового завдання в районі Донецького аеропорту.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Олександра Підлубного, всіх загиблих за суверенітет та територіальну цілісність України та поклали квіти до меморіальної дошки Героя. Детальніше

2 Replies to “Проект «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно!»: Герої не вмирають!”

1. Great ?V I should definitely pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all the tabs and related info ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it in the least. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, web site theme . a tones way for your client to communicate. Nice task..