Проект «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно”: «Слава незламним героям»

В рамках заходів Проекту «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно» в Комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-го ступеня з поглибленим вивченням української мови гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району» був проведений виховний захід «Слава незламним героям», присвячений вшануванню пам’яті Олександра Бойка, який загинув захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

На заході були присутні представники СШ 207: заступник директора з виховної роботи Тетяна Шевченко та учні 10-х класів.

Лекторська група гімназії підготувала презентацію, присвячену подіям на Майдані та Сході нашої країни, а також цікаві факти із життя випускника закладу, загиблого воїна АТО Олександра Бойка.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого воїна та поклали квіти до меморіальної дошки. Детальніше

2 Replies to “Проект «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно”: «Слава незламним героям»”

1. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this outstanding blog! I suppose for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to fresh updates and will talk about this blog with my Facebook group. Talk soon!