Регіональна еко-мистецька конференція ПАШ ЮНЕСКО «Сучасне і майбутнє Планети та людства» відбулася у Навчально-виховному комплексі № 39 Деснянського району з нагоди святкування Дня Землі.

Мета конференції – залучити молодь ПАШ ЮНЕСКО до обговорення проблем та перспектив розвитку та використання ВДЕ, реалізації заходів для створення, збереження ефективності енергії, власне бачення проблем, досліджень, розробок і пропозицій.

У конференції взяли участь науковці, вчителі, команди учнів та координаторів 11-ти навчальних закладів Києва та Житомира, більше ста учасників.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися директор НВК № 39 В. Кулик, координатор проекту ПАШ ЮНЕСКО, вчитель англійської мови НВК № 39 Л. Лисенко, методист з міжнародного співробітництва районного НМЦ О. Поліщук, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв`язків із громадськістю та ЗМІ Деснянської райдержадміністрації І. Тадля, голова Київської організації Національної спілки письменників України, голові творчого об`єднання дитячих письменників М. Морозенко, провідний інженер інституту відновлювальної енергетики Академії Наук України М. Прокопенко.

Конференція розпочалася з урочистого відкриття та концерту учнів НВК № 39. Практична частина конференції включала роботу у 4-х секціях – засіданнях круглого столу на теми «Екологічна ситуація в Україні: основні загрози та шляхи вирішення проблем забруднення», «Екологічно-безпечні технології та пріоритетні практичні напрямки вирішення потреб людини»; дискусійному клубі на тему «Енергетична безпека України. Використання відновлювальних альтернативних джерел. Нові технології»; творчій студії «Нехай посміхнеться Планета Земля!». Координатори мали змогу попрацювати з арт-терапевтом Т. Василенко.

Між присутніми відбувся плідний обмін думками про проблеми та перспективи у сфері екологічних проблем. Учасники конференції познайомилися з виставкою плакатів, поробок, яка була підготовлена учнями НВК № 39 до Дня Землі. Всі учасники були нагороджені подяками та сертифікатами. Детальнiше

5 Replies to “Регіональна еко-мистецька конференція ПАШ ЮНЕСКО «Сучасне і майбутнє Планети та людства»”

1. There has also been a lot medical appointments that I have had recently, including my 12 weekly botox injections into what’s left of my right shoulder blade. These appointments are at the Victoria Hospital Kirkcaldy and these are the quickest medical appointments that I go to.
    Best botox injection sites

2. This biotin infused formula contains natural active ingredients which absorb into the shaft of your hairs, thickening them after every wash. The minerals and nutrients in this shampoo will encourage extra hair growth, helping to provide more volume and prevent further hair loss with active ingredients such as aloe and rosemary. Paraben, alcohol, and sulfate free, this shampoo is as effective
    How much biotin for hair