Закінчення Всеукраїнського Місячника шкільних бібліотек

Закінчується проведення Всеукраїнського Місячника шкільних бібліотек “Бібліотека НУШ – простір для освітніх можливостей кожного учня”. За цей час читачами бібліотеки стали найменші учні гімназії – учні 2-х класів. Вони відкрили для себе безмежний світ дитячої книжки, дізналися про бібліотеку та правила користування книгою, обрали собі цікаві книжки для домашнього читання.Учні 3-х класів відвідали бібліотечне заняття “Яка книжка навчає, а яка розважає”, яке провела бібліотекар Штепа Ольга Антонівна. Вона розповіла дітям про значення навчальної, пізнавальної та художньої книжки у підготовці до уроків, розширенні свого світогляду.
У нашій гімназії була створена зона буккросингу “Вільна книжка – у вільне читання”. Запрошуємо всіх долучитися до громадського руху з обміну книжками, поділитися своїми книжками, надати можливість книзі дійти до свого шанувальника і читача. Детальніше

One Reply to “Закінчення Всеукраїнського Місячника шкільних бібліотек”

  1. Hey! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I truly enjoy reading through your blog posts. Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same subjects? Appreciate it!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *