Вернісаж професій

22 березня в НВК 39 відбувся “Вернісаж професій”. Професій у світі є чимало,але серед них є і твоя, яка чекає на тебе.
Кожна професія важлива і необхідна у нашому житті. Але у майбутньому ти повинен обрати саме ту, яка принесе тобі радість, засоби для проживання не тільки для тебе, але і для твоєї родини.
Недаремно існує прислів’я : “Щастя – коли вранці іти на роботу, а після роботи – додому”. Вибір професії нелегкий, дехто буде навіть помилятися, надмірно ідеалізувати її. Треба вчасно зорієнтуватися і встигнути на “свій потяг”. Це дуже не просто. А у вас достатньо часу , щоб обрати професію? Ми до цього готуємося заздалегідь. До нашого закладу прийшли учні, майстри, викладачі вищих професійних училищ міста Києва.
Як радісно світилися очі наших хлопчаків, коли вони почули від учнів Вищого професійного училища 25 про свої досягнення – власно відремонтовану машину. Всіх зачарували вироби ковальства – чудернацькі котики. Про досягнення своїх учнів із гордістю розповідав майстер виробничого навчання Пересунько В.А.
До нас завітали гості з Подолу- учні і майстри КВПУ ШПМ.
Свою майстерність разом з учнями продемонструвала майстер виробничого навчання Бригинець Л. А. Дівчата і хлопчики з подивом спостерігали за виробленням кулінарних шедеврів.
Не лише захоплення викликало у дівчаток плетіння коси. Дітки вишикувалися в чергу, щоб побачити себе феєю. Майстер виробничого навчання Цуняк Г. І. разом зі своїми ученицями продемонструвала високу перукарську майстерність.
Цікавим було спілкування із майстром-кравцем Кривенко Т. І. Діти побачили, як можна елегантно одягнутися, зробити власноруч прикраси для одягу.
“Десанти” трьох професій КВПУ ШПМ наочно продемонстрували, що є чому навчитися у справжніх майстрів.
Викладач Вищого будівельного ліцею 27 Коваль С.Ю. розповіла про секрети професій їхнього закладу. Наші учні мали можливість ознайомитися із професією касир торговельного залу, касир банку .
Такі зустрічі дають можливість наочно ознайомитися із професіями і в майбутньому обрати свій шлях, свою професію, реалізувати свої таланти.
Подолян О.Ф.

no images were found